Vybrali jste novinku


SENCOR představil tři radiopřijímače s CD pro každého!

Radiopřijímače doplněné CD přehrávačem jsou na trhu již několik desítek let, ale stále neztratily nic ze své obliby. SENCOR na konec roku přichází hned s trojicí těchto oblíbených kombinací, ze které si vybere každý – Sencor SPT 1200 osloví především cenou, SPT 1400 nabídne pěkný poměr výkon/cena a SPT 1600 nejlepší vybavení!

Cenově nejdostupnější, ale praktický model představuje Sencor SPT 1200 vybavený FM tunerem a CD přehrávačem. Jde o přístroj z kategorie, které dávají přednost uživatelé, kteří si s technikou příliš netykají a nevyžadují nejmodernější technologie. SPT 1200 tak byl navržen s ohledem na co nejjednodušší ovládání, které nedělá problém ani nejstarší generaci. Výbava se tak omezila pouze na FM tuner (radio) a CD přehrávač, což plně vyhovuje cílové skupině, která primárně poslouchá rozhlasové vysílání, které doplňuje přehráváním kompaktního disků.
 
Sencor SPT 1400 je přenosné rádio s CD, které kromě reprodukce klasického CD, dokáže přehrávat i skladby ve formátu MP3. A to jak uložené na kompaktním disku, tak z USB. Rozhlasový příjem umožňuje AM/FM tuner s analogovým laděním. Dvojice reproduktorů má výstupní výkon 2 W RMS ( 2 x 1 W), ve výbavě je samozřejmě i sluchátkový jack, pro případ, kdy nechcete svým poslechem nikoho rušit. Díky vyváženosti kvality zpracování, vybavení, ceny a konzervativnějšího designu, jistě osloví řadu uživatelů, kteří ocení právě dobrý poměr výkon/cena.
 
Podobně vybaveným je i model SPT 1600, který je rovněž kombinací FM rádia, CD/MP3 přehrávače a USB vstupu, který kromě stereofonního poslechu v FM pásmu, kdy tuner má digitální ladění a zobrazení přijímaného kmitočtu, osloví své majitele i po stránce designu. Povedený vzhled přístroje je k dispozici v několika barevných provedeních jako v stříbrně šedé, zelené nebo oranžové. Barevné prvky zvýrazňující obrys zařízení zaujmou nejen mladší generaci, které může SPT 1600 ležet nejenom na stole, ale díky rozměrům se jednoduše vejde pod postel a nebo do poličky v knihovně, ale jásavý vzhled udělá radost i těm, kteří od elektroniky vyžadují i funkci dekorace.


Bližší informace získejte na stránkách www.sencor.cz.

Tak neváhejte a přijďte si i Vy vybrat svůj radopřijímač značky SENCOR!

Mapa prodejen PLANEO Elektro ZDE.

Aktuální novinky a akce z PLANEO Elektro naleznete také na Facebooku


Vloženo 19.10.2016

Ostatní novinky v Planeo Elektro

Archív novinek
Získejte až 2000 Kč zpět při koupi praček se sušičkou nebo sušiček LG!

Získejte až 2000 Kč zpět při koupi praček se sušičkou nebo sušiček LG!

Zakupte v období od 12.5. do 25.6.2017 pračku se sušičkou nebo sušičku LG a získejte až 2000 Kč zpět!


Připraveni na prázdniny? U nás najdete vše!

Připraveni na prázdniny? U nás najdete vše!

Přijďte v období od 28.6. do 4.7.2017 do PLANEO Elektro a vybavte se na Vaši dovolenou!


Nenechte si ujít dárek při koupi Samsung Galaxy S8 nebo S8+!

Nenechte si ujít dárek při koupi Samsung Galaxy S8 nebo S8+!

Kupte si skvělý Samsung Galaxy S8 nebo Samsung Galaxy S8 + a získejte powerbanku a 128 GB paměťovou kartu!


SPECIÁLNÍ NABÍDKA  - bezdrátová klávesnice Microsoft při koupi se SMART TV jen za 799,-!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - bezdrátová klávesnice Microsoft při koupi se SMART TV jen za 799,-!

V PLANEO jsme pro Vás připravili speciální nabídku! Ke každé SMART TV máte teď možnost zakoupit bezdrátovou klávesnici Microsoft jen za 799,-!


Archív novinek