Vybrali jste novinku


SENCOR představil tři radiopřijímače s CD pro každého!

Radiopřijímače doplněné CD přehrávačem jsou na trhu již několik desítek let, ale stále neztratily nic ze své obliby. SENCOR na konec roku přichází hned s trojicí těchto oblíbených kombinací, ze které si vybere každý – Sencor SPT 1200 osloví především cenou, SPT 1400 nabídne pěkný poměr výkon/cena a SPT 1600 nejlepší vybavení!

Cenově nejdostupnější, ale praktický model představuje Sencor SPT 1200 vybavený FM tunerem a CD přehrávačem. Jde o přístroj z kategorie, které dávají přednost uživatelé, kteří si s technikou příliš netykají a nevyžadují nejmodernější technologie. SPT 1200 tak byl navržen s ohledem na co nejjednodušší ovládání, které nedělá problém ani nejstarší generaci. Výbava se tak omezila pouze na FM tuner (radio) a CD přehrávač, což plně vyhovuje cílové skupině, která primárně poslouchá rozhlasové vysílání, které doplňuje přehráváním kompaktního disků.
 
Sencor SPT 1400 je přenosné rádio s CD, které kromě reprodukce klasického CD, dokáže přehrávat i skladby ve formátu MP3. A to jak uložené na kompaktním disku, tak z USB. Rozhlasový příjem umožňuje AM/FM tuner s analogovým laděním. Dvojice reproduktorů má výstupní výkon 2 W RMS ( 2 x 1 W), ve výbavě je samozřejmě i sluchátkový jack, pro případ, kdy nechcete svým poslechem nikoho rušit. Díky vyváženosti kvality zpracování, vybavení, ceny a konzervativnějšího designu, jistě osloví řadu uživatelů, kteří ocení právě dobrý poměr výkon/cena.
 
Podobně vybaveným je i model SPT 1600, který je rovněž kombinací FM rádia, CD/MP3 přehrávače a USB vstupu, který kromě stereofonního poslechu v FM pásmu, kdy tuner má digitální ladění a zobrazení přijímaného kmitočtu, osloví své majitele i po stránce designu. Povedený vzhled přístroje je k dispozici v několika barevných provedeních jako v stříbrně šedé, zelené nebo oranžové. Barevné prvky zvýrazňující obrys zařízení zaujmou nejen mladší generaci, které může SPT 1600 ležet nejenom na stole, ale díky rozměrům se jednoduše vejde pod postel a nebo do poličky v knihovně, ale jásavý vzhled udělá radost i těm, kteří od elektroniky vyžadují i funkci dekorace.


Bližší informace získejte na stránkách www.sencor.cz.

Tak neváhejte a přijďte si i Vy vybrat svůj radopřijímač značky SENCOR!

Mapa prodejen PLANEO Elektro ZDE.

Aktuální novinky a akce z PLANEO Elektro naleznete také na Facebooku


Vloženo 19.10.2016

Ostatní novinky v Planeo Elektro

Archív novinek
Totální likvidace skladů a navíc 20% sleva na splátky!

Totální likvidace skladů a navíc 20% sleva na splátky!

V období od 18.1. do 24.1.2017 probíhá v PLANEO Elektro totální likvidace skladů! A navíc při nákupu na splátky získáte 20% slevu!


Znáte z TV: Předem plněná pračka Candy

Znáte z TV: Předem plněná pračka Candy

Přijďte do PLANEO Elektro a zakupte předem plněnou pračku Candy za báječných 5.999,-


Znáte z TV: Kombinovaná chladnička LG

Znáte z TV: Kombinovaná chladnička LG

Přijďte do PLANEO Elektro a zakupte kombinovanou chladničku LG za krásných 16.999,-


4K UHD Blu-ray přehrávač k Samsung SUHD televizi jako dárek!

4K UHD Blu-ray přehrávač k Samsung SUHD televizi jako dárek!

Zakupte jeden z modelů Samsung SUHD televizí a získejte 4K UHD Blu-ray přehrávač jako dárek!


Archív novinek