Vybrali jste novinku


SENCOR představil tři radiopřijímače s CD pro každého!

Radiopřijímače doplněné CD přehrávačem jsou na trhu již několik desítek let, ale stále neztratily nic ze své obliby. SENCOR na konec roku přichází hned s trojicí těchto oblíbených kombinací, ze které si vybere každý – Sencor SPT 1200 osloví především cenou, SPT 1400 nabídne pěkný poměr výkon/cena a SPT 1600 nejlepší vybavení!

Cenově nejdostupnější, ale praktický model představuje Sencor SPT 1200 vybavený FM tunerem a CD přehrávačem. Jde o přístroj z kategorie, které dávají přednost uživatelé, kteří si s technikou příliš netykají a nevyžadují nejmodernější technologie. SPT 1200 tak byl navržen s ohledem na co nejjednodušší ovládání, které nedělá problém ani nejstarší generaci. Výbava se tak omezila pouze na FM tuner (radio) a CD přehrávač, což plně vyhovuje cílové skupině, která primárně poslouchá rozhlasové vysílání, které doplňuje přehráváním kompaktního disků.
 
Sencor SPT 1400 je přenosné rádio s CD, které kromě reprodukce klasického CD, dokáže přehrávat i skladby ve formátu MP3. A to jak uložené na kompaktním disku, tak z USB. Rozhlasový příjem umožňuje AM/FM tuner s analogovým laděním. Dvojice reproduktorů má výstupní výkon 2 W RMS ( 2 x 1 W), ve výbavě je samozřejmě i sluchátkový jack, pro případ, kdy nechcete svým poslechem nikoho rušit. Díky vyváženosti kvality zpracování, vybavení, ceny a konzervativnějšího designu, jistě osloví řadu uživatelů, kteří ocení právě dobrý poměr výkon/cena.
 
Podobně vybaveným je i model SPT 1600, který je rovněž kombinací FM rádia, CD/MP3 přehrávače a USB vstupu, který kromě stereofonního poslechu v FM pásmu, kdy tuner má digitální ladění a zobrazení přijímaného kmitočtu, osloví své majitele i po stránce designu. Povedený vzhled přístroje je k dispozici v několika barevných provedeních jako v stříbrně šedé, zelené nebo oranžové. Barevné prvky zvýrazňující obrys zařízení zaujmou nejen mladší generaci, které může SPT 1600 ležet nejenom na stole, ale díky rozměrům se jednoduše vejde pod postel a nebo do poličky v knihovně, ale jásavý vzhled udělá radost i těm, kteří od elektroniky vyžadují i funkci dekorace.


Bližší informace získejte na stránkách www.sencor.cz.

Tak neváhejte a přijďte si i Vy vybrat svůj radopřijímač značky SENCOR!

Mapa prodejen PLANEO Elektro ZDE.

Aktuální novinky a akce z PLANEO Elektro naleznete také na Facebooku


Vloženo 19.10.2016

Ostatní novinky v Planeo Elektro

Archív novinek
Sleva 20% na splátky v PLANEO Elektro

Sleva 20% na splátky v PLANEO Elektro

Nakupte v PLANEO Elektro od 18.10. do 24.10.2017 nad 2 500Kč a získejte 20% slevu na splátky.


Otevíráme nové PLANEO Elektro Milovice

Otevíráme nové PLANEO Elektro Milovice

Již tuto středu 18.10. v 8.00hod otevíráme novou prodejnu PLANEO Elektro Milovice.


Vypař se s LG z práce a sportuj

Vypař se s LG z práce a sportuj

Pokud koupíte vybrabé modely praček nebo sušiček LG v PLANEO Elektro, můžete získat až 3.000Kč na sportovní vybavení. Akce platí od 2.10. do 26.11.2017


AEG strážci oblečení: Získejte až 2 500 Kč nazpět

AEG strážci oblečení: Získejte až 2 500 Kč nazpět

Pokud si v období od 1.10. do 30.11.2017 koupíte vybraný model pračky nebo sušičky AEG, můžete získat až 2.500Kč zpět. A to se vyplatí.


Archív novinek